GAZET-E, HABER

aristegelse.com 1 yaşında

Parmağını sürsen elmaya, rengini anlarsın

Gözünle görsen elmayı, sesini duyarsın

Onu işitsen, yuvarlağı sende kalır

Her başlangıçta yeni bir anlam vardır.

 

Nedensiz bir çocuk ağlaması bile

Çok sonraki bir gülüşün başlangıcıdır.

Edip Cansever ~ Umuş

Dünya güneşin etrafındaki turunu bir kez daha tamamladı ve bir kez daha 365 gün 6 saati geride bıraktık. Her şeye rağmen kendimize yeni kazanımlar ve deneyimler edinmeyi önemsedik, 2021 için içimizde yepyeni umutlar beslemeye ve yeşertmeye başladık.

Bizim için 2020’nin en güzel ve en özel kazanımı, siz sevgili #peynirsever’lerle çevrimiçi olarak buluşmamızı sağlayan yeni bebeğimiz, web sitemiz aristegelse.com’un açılması oldu.

İşimizin her adımında, her aşamasında olduğu gibi web sitemizin de her detayı üzerinde titizlikle çalıştık. Size sadece peynirlerimizi değil, ihtiyacınız olabilecek birçok lezzeti bir arada sunabileceğimiz yeni bir platforma kavuşmanın heyecanını an be an yaşadık. Sipariş aşamasından, beklediğiniz lezzetlere kavuştuğunuz ana kadar sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir deneyim hayal ettik. Ve ne mutlu ki aristegelse.com üzerinden her gün daha çok peynirsever ile buluştuk, sizleri kimi zaman yeni lezzetlerimizle kimi zaman sürprizlerimizle buluşturduk.

Şimdi aristegelse.com bir yaşına basarken, yepyeni bir yıla başlamanın, tertemiz bir sayfa açmanın ve bu sayfayı yepyeni hedefler, hayaller, umutlarla doldurmanın heyecanı içindeyiz.

aristegelse.com’un yolculuğuna başladığı ilk günden bu yana bizlerle olan tüm #peynirsever’lere bir kez daha teşekkür etmek istedik. Ariste ailesinin sevgi ve emekle büyüyen başarısında en büyük motivasyon sizlere ait. Aristegelse.com’un bir yaşına girdiği, 2021’in ilk ayında tüm peynirsever dostlarımıza olan sevgimizi nazar boncuklarıyla somutlaştırıyoruz. Bu ay sitemiz üzerinden verilen tüm siparişlerde, bize kalbinizin yanında evinizin de bir köşesinde de yer açmanız için, naçizane hediyemiz…

 

2021’in size yepyeni keşifler, tadına doyamadığınız lezzetler, sürprizlerle dolu anlar getirmesi dileğimizle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir