GAZET-E, HABER

Ariste Peynir Tabağı

“Biterken bir yılın son günleri

Biliyoruz takvimler belirlemez

Değişimin mevsimlerini”

Murathan Mungan –

Bir Yılın Son Günleri

Sürprizleri, beklenmedik deneyimleri, mesafelere rağmen yaşattığı farklı tatları ve kendine has hatıraları ile 2020 senesinin son ayındayız. Biz ne olursa olsun önümüzdeki yıla umutla bakmayı her şeyden çok önemsiyor ve bu ay sizlerle birlikte bu umudu her fırsatta paylaşabilmeyi diliyoruz.

Geride bıraktığımız günlerin deneyimlerini cebimize koyarken, bizi bekleyen yeni günleri en şık sofraların etrafında karşılamayı belki de her zamankinden daha çok hak ediyoruz.

Belki bu yıl sofralarımıza kalabalık aile buluşmaları ve arkadaş sohbetleri eşlik etmeyecek ama biz yine de bir tabak dolusu sürprizin bile her şeyi değiştirebileceğine inanıyoruz.

Yeni bir yılın umutları içimizde yeşerirken peynir ustalarımızın dokunuşuyla sofralarınızın tadına tat katmanız için Aralık ayına özel bir sürprizimiz var. Bu ay aristegelse.com’dan vereceğiniz her siparişte en leziz peynir tabaklarımızdan birini siz peynirseverlere hediyemiz olarak gönderiyoruz.

Bizim için peynir tabağı daima zarif sofraları tamamlayan eşsiz bir parça, saatler süren sohbetlerin en iyi eşlikçisi, farklı tatların, farklı renklerin bir araya geldiği lezzet dolu bir birliktelik oldu.

Ariste ailesi olarak peynir tabağı tasarlamayı o kadar önemsedik ki zaman içinde Ariste Peynir Tabağı, alametifarikamız sayılan ürünlerimizden biri haline geldi. Türkiye’nin farklı yörelerinden kendine has lezzetleri dilimleyip en doğru eşleştirmelerle bir araya getirdiğimiz peynir tabaklarımızın ambalajları da özen gösterdiğimiz konulardan biri. Peynir tabaklarımızın damakları şenlendiren lezzetinin yanı sıra göze hitap eden sunumunu da korumak için, hiç bozulmadan aktarabileceğiniz altlıklarla birlikte sunuyoruz.

Biraz daha özen, biraz daha sabır isteyen bu meşakkatli yılı geride bırakırken, yeni bir yılda daha birlikte olmanın umudu ve sevinciyle, bir kez daha tüm peynirseverlere teşekkürlerimizi, sevgilerimizi gönderiyoruz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir