Ariste Kurumsal Satış
Ariste’nin en kuvvetli yönü, birden fazla dağıtım kanalı ile çalışıyor olması olduğunu düşünüyoruz. Bu bize esneklik, sektörler arası bilgi paylaşımı, ürün tüketimi gibi konularda elimizi güçlendiriyor. Sizlere hitap ederken o çok sevdiğiniz restaurant, otel ya da cafe’deki kahvaltıda , sofrada tanıştığımızı da hatırlatmayı seviyoruz. Türkiye’nin en büyük ulusal market raflarında da yer alıyor olma avantajımız ile de bizimle tanışabilirsiniz.
DAHA ÖNCE BİR YERDE KESİN TANIŞMIŞ OLMALIYIZ

Müşterimiz değil - iş ortağımız olun...

Türkiye’nin en iyi otellerinden restoranlarına, en bilinen marketlerden şarküterilere kadar, birçok kurum bizimle çalışmayı tercih ediyor. Çünkü 30 yılı aşkın süredir müşterilerimizin her biriyle uzun süreli, güvene dayalı bağlar kuruyoruz. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. İşimizi çok seviyor, ürünlerimizin hep arkasında duruyoruz. En iyiyi sunabilmek için hiç durmadan peynir tadıyoruz...

Market ve Şarküteriler

Ulusal ve Yerel Zincirler

HORECA

Beş yıldızlı oteller ve Restaurantlar

Online Kanallar

Hızlı gönderim iş ortaklarımız

İhracat

Yurt dışı iş ortaklarımız

Ulusal/Yerel Market - Şarküteri - Online Platformlar

MARKET ÜRÜNLERİ

Daha fazla eve ulaşmak için sabit gramajlı ambalajlarımızla ulusal ve yerel marketlerin raflarını süsledik. Peynirseverlere pratik kullanım avantajları sunan ufak porsiyon ambalajlar tasarladık ve pek çok markette lezzetlerimizi son tüketicinin beğenisine sunduk. Geniş ürün çeşitlerimizin listesini aşağıda bulabilirsiniz. Özgün ambalajlar sadece Ariste'ye özgün porsiyonlama seçenekleri müşterilerinize rakipsiz alternatifler sunmanızı sağlayacak.

Hotel - Restaurant - Cafe

HORECA ÜRÜNLERİ

Belki farkında değilsiniz ama Ariste lezzetleriyle çoktan tanışmış olabilirsiniz çünkü birçok 5 yıldızlı otel, seçkin restoran ve kafenin menüsünde uzun yıllardır yer alıyoruz. Misafirlerine en iyisini sunmak isteyen otel ve restoran şefleri, Ariste lezzetlerini tercih ediyor. Biz de onlar için endüstriyel kullanıma uygun, serbest gramajlı ambalajlarla günlük sevkiyat yapıyoruz.

Horeca Müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Maliyetlerini ve stoklarını kontrol altında tutmaları için sık sevkiyat, kolay sayılabilir ve porsiyonlanabilir vakum ambalajlar satın alma departmanlarının Ariste'yi tercih etmesinin sebebi.. Değişmeyen Ariste lezzeti ise beşyıldızlı şeflerimizin olmazsa olmazı...

Aristegelse.com ve Online Platformlar

ONLINE ÜRÜNLER

“Peynirim kapıma gelsin” mi diyen tüketicilerimize de çözümlerimiz var tabii ki !

Peynirseverlerin tercihi Ariste lezzetlerini online sipariş ille sitemizden ya da diğer iş ortaklarımızın online platformlarından faydalabiliyorlar... Ürünler, motosikletlerle hemen evinize gelsin, sofralarınız Ariste ile şenlensin.

 Türkiye’nin neresinde olursa olsun, tek tıkla dilediğiniz Ariste ürünü sofralarda..

Uluslararası Sevkiyat

İHRACAT ÜRÜNLERİ

Anadolu topraklarının yöresel lezzetlerini sadece kendimize saklamak istemedik ve dünyayı Ariste peynirleriyle tanıştırmaya başladık.
Yurt dışındaki peynirseverleri Ariste kalitesiyle tanıştırmak amacıyla ülkelerin pazar ihtiyaçlarına göre ürünler ve özel ambalajlar hazırlıyor, isteğe göre hızlı bir şekilde yabancı dil etiketlerini çözüyoruz.

Bütün talepleriniz için bizimle iletişime geçin. Size göre bir çözümümüz olacak..

Zamanınız çok kıymetli biliyoruz.. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Talebiniz ile ilgili alttaki formu doldurunuz.

BİZE MESAJINIZI YAZIN

  Ne iş yapıyorsunuz ?

  Neredesiniz ?

  ariste-ikonlar-gugum-1ag

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  Mega Center C2/15

  344045 Bayrampaşa

  İstanbul TURKİYE

  +90 212 640-1515

  Size en kısa sürede ilgili konu için geri dönüş yapacağız.