GAZET-E, HABER

Madlen Çikolata Kıvamında Ariste Peynir

Sevmek ne uzun kelime.

~ Cemal Süreya

 

12 ayın en rüzgar gibi geçeni, soğukluğuna rağmen en çok içimizi ısıtanı ve belki de en romantiğiyle, Şubat ayıyla baş başayız.

 

Şimdi baharın kıpırtılarını hissetmeye başlamadan son bir kış keyfi yapmak, biraz da kendimize ait dünyamızda sıcacık hayallere dalmak için en güzel zaman.

 

Hızla akıp giden bu küçücük ay, biraz da takvimler 14’ünü gösterdiğinde o en sevdiğimize yapacağımız tatlı jestin planlarını kurmak demek. Kalpten gelen, sevgi dolu birkaç cümle, beklenmedik, ince düşünülmüş bir sürpriz, en büyük hediyenin sevmek ve sevilmek olduğunu hatırlatan bir düşünce…

 

Ariste ailesi olarak bizim de tüm peynirseverlerle ortak duyguları paylaştığımız, içimizde her geçen gün büyüyen bir sevgi var: Peynir sevgisi. Hatta bizim için bir gün değil, her gün peyniri sevme günü!

 

Şubat ayının romantizmine, tadına tat katmak için daimi aşkımız olan peynirlerimizin yanında minik sürprizimiz ağzınızın tatlanması için ister eşiniz, ister sevgiliniz, ister anneniz, ister en yakın arkadaşınız, o en değerlinizle paylaşmanız için sizi bekliyor.

 

Sevgi, muhabbet ve aşkın eşlik ettiği bir Şubat ayı geçirmeniz dileğiyle.

 

Ariste Ailesi’nden, sevgiyle çarpan tüm kalplere, sevgiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir